Hakkımızda

The Plumbing has been in business since 1978

Görev beyanı

Sıhhi Tesisat Hizmetlerinde yıllardır yapmış olduğumuz hizmetler ve deneyimlerimizi almış olduğumuz eğitimler ile harmanlayarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Kalifiye personelimiz ve kurumsal çalışma yapımız ile çözüm odaklı çalışarak müşteri memnuniyeti sonuçlu hizmetlerimiz ile mutlu müşteri referansları oluşturuyoruz.


Sıhhi Tesisat Hizmetlerinde Neden Lideriz ?

Bu sorunun cevabı milyonlarca ayrıntıda gizli… Personelimizi alın teri ile oluşan bu güzel ayrıntı Her tamirci, yönetimin her üyesi ve her çalışanı bu ilkeye adanmıştır.

Bu nedenle, Demircioğlu Tesisat sektöründe kalite, deneyim ve kalifiye profesyonellik için rakipsiz bir markadır.

Şirket misyonu

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getirme kararlılığı her zaman ihtiyaç duyduğu ve istekleri her zaman çalışma şeklimizi etkiledi ve bunu başarmak için hizmetlerimizi adapte ettik.

Güven üzerine kurulmuş,
Servis ve Kalite Çalışması

Yaptığımız işi seviyoruz ve buna inanıyoruz. Bu sadece bizim için değil, hayatımızın her alanına uygulanan bir felsefe. Bu bizi Su Tesisat sektöründe Lider yapıyor.

HEMEN ARAYIN

Personelimiz

Herhangi bir acil tesisat ihtiyacınız varsa, 7 Gün 24 saat acil durum tesisat hattımızı arayın.
ACİL TESİSAT ÇÖZÜMLERİNİZ İÇİN HEMEN ARAYIN

0539 979 39 72

Şirketimiz

Güçlü referanslarımız ve Mutlu müşteri listemiz ile kendimize verdiğimiz hizmetlere sonuna kadar inanıyoruz. Tesisat hizmetlerinde en iyi çalışma prensibi ile destek veren sektöründe Lider firmamız müşterilerine katılarak sizde hizmetlerinizi en uygun fiyatlar ile tam kapsamlı onarımlar ile kaliteli hizmet sahibi olabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Ustası

0539 979 3972

7/24 Acil Durum Hizmeti