Tamamen Şeffaf

Organizasyon ücretlerimiz hakkında açık, doğru ve meşru davranıyoruz, bu yönteme %100 inanıyoruz ve rekabeti hizmetimiz ile sağlıyoruz !

Oranlarımız sitemizde açıkça görülüyor ve uzman ve tecrübeli kadromuz (24 saat), müşterilerimize ücretler hakkında bilgi vermek için hazır olarak beklemektedir.

Uzmanlarımız, iş, malzeme ve diğer bazı hesaplamaların tam bir dökümünü güvenilir bir şekilde gösterecek ve tüm talep ve değerlendirmelerde kapsamlı bir çalışma tasviri ortaya koyacaktır. Ek ücret talep etmiyoruz: Ücret değişikliği , yolculuk,  yemek,  işin uzun sürmesi gibi bahaneler ile sizden ek ücret talep etmiyoruz.

Personelimize Güveniyoruz

Genel olarak, belirttiğimiz oranlarda belirtildiği gibi doğru ve gerçek bir şekilde ücret alıyoruz ve aldatma stratejimiz yoktur. Yine de, uzmanlarımızın herhangi birinin bu yaklaşımı bilerek bilinçli bir şekilde ihmal etmesi durumunda hizmetiniz ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Hesap veriyoruz

İşin ölçütlerimize tamamlanmadığı imkansız vesileyle güvenilir bir şekilde sorumluluk alacağız. Umutsuz olduğunuz durumlarda lütfen bizi arayın, size yardımcı olacak bir süre boyunca bir uzman veya özel bir yönetim şefi göndererek sorununuzu belirlemeye çalışacağız.

Hiçbir zaman gereksiz bir çalışmayı tamamlamayacak veya müşterileri hiçbir koşulda gerekli olmayan herhangi bir iş sunmuyoruz !

Garanti Çalışma

Güven veren çalışmamız Müşteri Memnuniyeti Garantisi ile onarım yaptığımız sorununuz devam ettiğinde ücretsiz onarım hizmeti sunuyoruz.

Hangi Malzemeleri kullanıyoruz ?

Garantili ve Güvenilir malzemeler kullanılmaktadır.

Şartlar ve koşullar

İşimizin büyük kısmı, şartlarımıza ve koşullarımıza uygun olarak yapılır. Sitemizde açıkça dile getirilmiş ve müşteri memnuniyeti odaklı oluşturulmuştur.